عایق سقف

عایق سقف۱۳۹۸/۲/۸ ۱۶:۳۴:۵۴

Project Description

عایق کاری سقف

انتقال صدا، گرما و سرما از سقف و کف، از مشکلات عدیده در برخی از ساختمان ها است. عایق کاری سقف و کف ساختمان با استفاده از عایق های مرغوب و مناسب تا حد زیادی به حل این مشکل کمک می کند. اجرای عایق در سقف ساختمان تا حدود زیادی بستگی به نوع ساختمان، تعداد طبقات و گاهی اوقات توافق همسایه ها دارد!

  • عایق مکان های صنعتی

در سازه های صنعتی مانند سوله ها و انبارها می توان پس از اتمام ساخت سازه عایق را قبل از اجرای لایه نهایی سقف اجرا کرد. برای این منظور معمولا از عایق های پشم سنگ، پشم شیشه استفاده می شود.

ساندویچ پانل نیز یکی از متریال هایی است که اجرای سقف ها و دیوارهای عایق را بسیار ساده می کند. مواد تشکیل دهنده ساندویچ پنل عایق پلی یورتان محصور در بین دو ورق فلزی یا پلاستیکی است.

  • عایق کاری منازل مسکونی

در مکان های مسکونی و اداری برای عایق کاری سقف در صورت امکان می توان این کار را از کف طبقه بالا انجام داد. این کار در برخی مواقع با مخافت مالک طبقه فوقانی روبرو خواهد شد. در این صورت باید عایق کاری را در سقف انجام داد. برای عایق کاری سقف از عایق هایی همچون، پشم سنگ، الاستومری و پشم سنگ استفاده می شود. در نهایت می توان یک لایه از انواع سقف کاذب (بسته به نوع کاربرد محل) اجرا کرد.

برای بزرگنمایی روی تصاویر کلیک نمایید